Web sitenizi şirketinize yakışır bir şekilde hazırlayalım.

KOBİ’nizin web sitesini işinizi en iyi anlatacak şekilde hazırlar, daha sonra ihtiyacınız olduğunda sitenizin bakımı, güncellemesi ve daha da iyileştirilmesi için çalışırız.

kurumsal web site kurulumu

Türkiye‘nin önde gelen şirketleri, web sitelerini odablanc’a emanet etti.

Uzun yıllardır KOBİ’ler ile çalışıyor olmamızın verdiği tecrübe sayesinde Türkiye’nin önde gelen şirketleri, web sitelerinin hazırlanması ve yönetilmesi konularını gönül rahatlığı ile odablanc’a teslim ediyor.

Bir web sitesinin planlanma aşamasından, yayın sonrası  içerik güncellemelerine ve raporlamalarına kadar tüm süreci yönetiyor ve şirketlerin kendi işlerine odaklanıp başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.

* Yurt içinde ve 18 ülkede ihracat yapan GTS Asansör, 2012 yılından beri odablanc ile çalışıyor.

GTS Asansör web sitesi için odablanc ile çalıştı
odablanc web sitenizi planlar
 • Planlama

  Şirketinize en yüksek faydayı sağlayacak kapasitede bir web sitesi için gerekli tüm planlamaları yapıyor ve size sunuyoruz. Tamamen şeffaf bir şekilde, kafanızdaki her soruyu cevaplıyoruz.

 • Kurulum

  Üzerinde anlaştığımız planı hayata geçirmek için derhal çalışmaya başlıyoruz. Bu aşama boyunca tüm süreci takip edebileceğiniz bir arayüzden sitenizle ilgili tüm çalışmaları adım adım takip edebiliyorsunuz.

 • Yayınlama

  Yaptığımız iş için onayınızı aldıktan kısa bir süre sonra sitenizi yayına alıyoruz. Dilerseniz, bu süreci müşterilerinize duyurabileceğiniz altyapıyı dahi sizin için sağlayabiliyoruz.

 • Google’a kayıt

  Herkesin hemen her ihtiyacını sorduğu Google’da web sitenizin yer alması için ilgili çalışmaları yapıyoruz. Bu süreçte web sitenizin altyapısında gerekli olabilecek tüm düzenlemeleri de uygun bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

odablanc web sitenizi hazırlar
odablanc web sitenizi yayına alır
 • Raporlama ve takip

  Siteniz yayına girdikten sonra ziyaretçilerinizin sitenizi nasıl kullandığına dair takibi yapıyoruz. Bu aşamada, ziyaretçiler nereden gelmiş, hangi cihazı kullanmış, sitenizde ne kadar vakit geçirmiş gibi pek çok bilgiyi size raporlayabiliyoruz.