Web Sitesi Yapıyoruz

Esnaf, KOBİ, kendi işini yapan ya da kurumsal şirket ayırt etmeden, herkese her bütçe ile web sitesi yapıyoruz.

Üstelik tüm işleri kaliteli ve gizli ücretlendirmeler olmadan şeffaf bir şekilde hazırlıyoruz.

Esnaf, KOBİ ya da kurumsal marka ayırt etmeden herkese her bütçe ile web sitesi yapıyoruz.
Esnaf için web sitesi yapıyoruz.

Esnaf
Web Sitesi

KOBİ için web sitesi yapıyoruz.

KOBİ
Web Sitesi

Kurumsal şirketler için web sitesi yapıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Kendi işini yapan freelancer için web sitesi yapıyoruz.

Freelancer Web Sitesi

Web sitesi yaparken size sınır koymuyoruz.

Dilediğiniz kadar sayfa ekleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram ile entegre edebilirsiniz.

Web sitesi yaparken sınırlara takılmayın. Bize istediklerinizi söyleyin, biz sizin için her şeyi hazırlayalım. Dilediğiniz kadar sayfa, ürün ya da hizmeti web sitenize ekleyebilirsiniz.

Web sitesinin nasıl yapılacağı hakkında teknik bilginiz olmasa bile bütün süreci sizin için biz gerçekleştirebiliriz.

Bizde her şey dahil

Sunucu, alan adı, e-posta hizmeti ve Google hizmetleri

Sadece web sitenizi yapmakla iş bitmiyor. İşinizi daha iyi tanıtabilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri size sağlıyoruz.

Bulut Sunucular

Web sitenizi %99 çalışma garantisi veren özel bulut sunucularda barındırıyoruz. Böylelikle barındırma maliyetinizi minimuma indiriyoruz.

Alan Adınız

.com, .com.tr, .net siz seçin, biz sizin için tüm işleri halledelim. Böylece müşterileriniz web sitenizi daha kolay bulsun ve Google’da ön sıralarda yer alın.

E-Posta Adresiniz

e-posta@kendialanadiniz.com şeklinde e-posta adresine sahip olmak hiç de zor değil. Neden siz de müşterilerinizle kendi kurumsal e-posta adresinizle yazışmayasınız ki?

Google’da Yer Alın

Web sitenizin Google Aramalar’da, işletmenizin Google Haritalar’da aranınca kolaylıkla bulunması için gereken tüm işlemleri biz yapıyoruz. Size sadece müşterileriniz ile iletişime geçmek kalıyor.

Web Sitesi

Web sayfalarını kodlarken her noktasına hakim olduğumuz gelişmiş bir altyapı kullanıyoruz. Böylelikle, hazırladığımız işler her zaman müşterilerimizin taleplerine ve güncel teknolojilere uygun bir şekilde hazırlanıyor.

Okumaya devam edin ↓

odablanc platformu ile e-ticaret

İnternet, hayatımızın çok önemli bir parçası. Bilgisayarlarımız, tabletlerimiz ve akıllı telefonlarımız ile ilgilendiğimiz her şeyi kolaylıkla arayıp bulabiliyor, sevdiklerimiz ile paylaşabiliyoruz. Web siteleri ise kişi, kurum ya da markaların vitrini olarak öne çıkıyor ve potansiyel müşterilerin fikir edinmek için ilk olarak başvurduğu en önemli nokta olarak öne çıkıyor.

Bunun farkında olarak, markanız için web sitenizi yapıyoruz.

Çünkü

Doğru bir sonuç için doğru araçlara sahip olmak gerekir. Sahip olduğumuz tecrübe ve araçlar ile, yaptığımız işleri en iyi ve doğru şekilde hazırlıyoruz.

İster kurumsal, ister bireysel isterseniz e-ticaret olsun

En uygun bütçelere uygun işler çıkartıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Firmanız için gereken her şeyin en iyi şekilde nasıl yapılacağını çok iyi biliyoruz. Müşterilerinize güven veren bir siteyi çabucak hazırlayıp yayına alabiliriz. Bunu, yıllar içinde geliştirdiğimiz yöntemler ışığında yapıyoruz. Bu sayede müşterinizin kolayca kullanabileceği yeni web sitenizi, yani firmanızın vitrinini marka değerlenizi en iyi yansıtacak şekilde hazırlayıp yayına alabiliriz.

Bireysel Web Sitesi

Bireysel bir iş yaparak isminizi bir marka haline getirmenin zorluklarını biliyoruz. Sizi en iyi şekilde yansıtacak bir web sitesini uygun bir bütçe ile hazırlayabilir ve hızlıca  yayına alabiliriz. Bunu yaparken sizi her aşamada bilgilendiren yöntemimiz sayesinde her zaman işinizin ne aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Böylelikle içinize sinen bir işi birlikte güzel bir şekilde yapabiliriz.

E-Ticaret Sitesi

İnternetten bir şeyler satmak hem kolay, hem de zor bir iştir. Hem teknik hem de yasal zorunlulukları yerine getirebilecek bir e-ticaret sitesinin nasıl yapılacağı konusunda epey tecrübeliyiz. Pek çok müşterimize sunduğumuz e-ticaret çözümlerinde sadece teknik bilgimizi değil, aynı zamanda bu süreçte karşılaşılan yasal süreçler hakkındaki bilgimizi de sizinle paylaşıyor ve sitenizi hızlıca yayına alıyoruz.

Bizimle çalışmaya karar verdiniz mi?

Öyleyse harika, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeni web sitenizi hazırlamak için sizinle çalışmaya can atıyoruz.

Henüz karar veremediniz mi?

O zaman size daha fazla bilgi verelim. Lütfen sayfayı okumaya devam edin.

Bizi diğerlerinden ayıran çalışma yöntemimizden bahsetmek isteriz.

 • Paket değil özel çözümler sunuyoruz

  Her işin özel olduğunun farkındayız ve standart çözümler sağlamak yerine, sadece gerçekten işinize yarayacak özelliklerde bir site yapmayı amaçlıyoruz.

 • Bize her zaman ulaşabilirsiniz

  İşinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve aklınıza gelen her fikri bizimle paylaşmanızı istiyoruz. İster sitenizi yaparken, ister siteniz yayına girdikten sonra olsun, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 • Standartlarımız çok yüksektir

  Altına imza attığımız her işi mobil cihazlarda rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Kasım 2014’ten beri yaptığımız her site, görme engellilerin de kullanabileceği şekilde hazırlanmaktadır. Tabi ki yaptığımız her web sitesinin arama motorlarında nasıl göründüğüne dikkat ediyoruz.

  Bütün bunları ek bir seçenek olarak değil, tamamen standart olarak sunuyoruz.

 • Hepsi de bütçenize uygun olarak yapılıyor

  Bütün bunları tamamen sizin bütçenize uygun olarak yapıyoruz. Bütçeniz ister 1.000 TL olsun, ister 100.000 TL, her işi aynı özenle yapacağımıza söz veriyoruz.

Çalışmaya başlayalım mı?

Size yaptığımız işten epey bahsettik. Bizimle çalışmak ya da aklınızdaki soruları gidermek isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Tecrübemizle, klişeleri kıran yeniliklerimizle sizi
sektördeki rakiplerinizin bir adım ilerisine taşıyoruz.

En iyisi olmak için yanınızdayız. En iyisi olmaya, hazır mısınız?

HİZMETLER

Kurumsal website
E-ticaret
Sosyal medya
E-posta bülteni
YouTube videosu
Özel yazılım

İLETİŞİM

Küçükbakkalköy Mah.
Selvili Sok. No: 4/48
Ataşehir İstanbul

hello@odablanc.com

odablanc logo

2012 – 2019
Tüm hakları saklıdır.

Illustration by Icons 8 from Icons8