Sosyal medya ile müşterilerinize ulaşın

Sosyal medya, markanızın sesini hayata geçirmek ve kitlelere doğrudan ve kişisel bir şekilde bağlanmakla ilgilidir.

odablanc sosyal medya çalışmaları

Paylaşmak iki yönlüdür.

Sosyal medyanın daha büyük bir içerik stratejisinin önemli bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Takipçilerinizin bu mecralarda söylediklerini dinlemek, endişeleri daha iyi tahmin etmenize, güven oluşturmanıza ve en çok neyin önemli olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca, sosyal medya, hedefleme ve büyütme için fırsatları bulmak ve yolun her aşamasında ölçüm yapmakla ilgilidir. Biz, en iyi mesajların nasıl geliştirileceğini ve izleyicilerinize ulaşmak için uygun kanalları ve etkileyicileri nasıl bulacağını biliyoruz.

İnsanların her bir sosyal medya platformunda nasıl iletişim kurduğunu takip etmek zor olabilir. Her platformun demografisini, amacını ve değerini anlamak, size yardımcı olabileceğimiz şeydir.

Başlamak için bir plana ve bir sürece ihtiyacınız var. ODABLANC yardımcı olabilir.

 • Hesap Yönetimi

  Sosyal medya hesaplarınızın ilk kurulumu da dahil olmak üzere, çalışanların yetkilendirilmesi ve çalışmanın her platformda kesintisiz bir şekilde devam edebilmesi için gerekebilecek tüm hizmetleri sağlıyoruz.

 • İçerik Üretimi

  Yaptığınız işleri daha iyi anlatabilmek için başarı hikayeleri, yeni ürün tanıtımı, basın bülteni, önemli gün ve haftalarda ihtiyacınız olabilecek tüm içeriği hem metin hem de görsel olarak hazırlıyoruz.

 • Video

  YouTube ve Instagram gibi kanallarda kullanabileceğiniz video içeriklerin tamamını hazırlayabiliriz. Şirket ve ürün tanıtımı, röportaj ve sosyal medya hikayeleri gibi içerikleri kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde tasarlayıp yayına alabiliriz.

 • Dağıtım

  Sahip olduğunuz içerikleri hem sosyal medya kanallarında hem diğer web sitelerde yayınlanabilecek şekilde hazırlar ve yerleştirebiliriz. Eğer içeriklerinizi basın kanallarında da yayınlamak isterseniz size bu konuda da hizmet sağlarız.

 • E-Posta Pazarlama

  Müşterilerinize düzenli bir şekilde gönderebileceğiniz e-posta bültenlerinin tasarımı, hazırlanması, kodlanması ve dağıtımını en doğru yazılımlar ve hizmetler kullanarak yapabiliriz.