Virginia Angus

Virginia Angus

Virginia Angus, sık sık uğradığımız ve özellikle Virginia Burger + Bonfile Lokum’unu herkese tavsiye ettiğimiz et restoranıdır.

Bu marka ile çalışmak, bizim için hem eğlenceli hem de lezzetliydi.

odablanc-virginia-angus-fanart
Mangallı bir kültürün çocukları olarak, hiç birimiz ateşte pişmiş ızgara etin kokusuna hayır diyemiyoruz. Bu tür yemekleri yemeyi sevenler gibi biz de Virginia Angus’u bir gün gidip ziyaret etmeliydik. Mekanı bulabilmek için Google’da mobil bir arama yaparak ulaştığımız web sayfasını Flash içeriği yüzünden açamamış olmamız, ziyaretimizi daha da gerekli kıldı.

Ziyaretimizin sonrasında (üzerinize afiyet) Virginia Angus markasının kurucusu olan Burak Altay ile görüşmek için başka bir güne sözleştik ve bu görüşme ile marka ile birlikte çalışmayı, özellikle web ve sosyal medya üzerinde, teklif ettik ve başladık.

… hazırlanacak web sayfasının her cihazda kullanılabilmesi bir numaralı hedefimizdi.

Virginia Angus ile çalışacağımız konular, web sitesi ve sosyal medya üzerineydi. Ayrıca içerikler için fotoğraf çekimleri ve bazı kampanya hazırlıkları da yanında gelecekti.

Buraya gelmemizde önemli bir etken olan mobil aramayı göz önünde tutarak, hazırlanacak web sayfasının her cihazda kullanılabilecek şekilde olması bir numaralı hedefimizdi. Eminönü’ndeki mekanın da tam noktasını gösterecek bir harita, siteye girecek olanların kullanacağı önemli bir özellik olacaktı.

Web sitesi ile birlikte aynı zamanda sosyal medya hesaplarını da yönetmeye başladık. Facebook, Twitter ve Instagram hesapları ile başlayıp, Tumblr ve fourquare’i de ekleyerek devam edecektik.

odablanc-virginia-angus-facebook-cover

Çalışmamızı beğendiniz mi?

Bizimle şimdi iletişime geçin, sizin ya da temsil ettiğiniz markanın çalışmalarını da birikte yapalım.
Bize göndereceğiniz bilgiler ışığında sizinle hemen iletişime geçip çalışmaya başlayabiliriz.