VEON Bilgi Teknolojileri logo

VEON Bilgi Teknolojileri

VEON Bilgi Teknolojileri 2014’ün son aylarında, bir ortak arkadaşımızın tavsiyesi ile bizimle iletişime geçti.
Telefon ile gerçekleştirdiğimiz kısa görüşmenin ardından Mozaik Pasta‘da da toplanmak üzere sözleştik.

İlk Toplantı

Veon markası, kurucuları olan Vedat Kürşün ve Onur Sertli’nin ismini taşıyor. Çeşitli ölçekteki firmalar bilişim altyapısının kurulması ve doğru bir şekilde çalışabilmesi için doğrudan kurucular ile çalıştığından, markanın ismi de buradan geliyor.

Vedat, toplantıda Veon’un çalışma şeklinden ve müşterilerine verdiği hizmetlerden bahsetti. Vedat ve Onur’un vizyonu ve özellikle de enerjileri, birlikte güzel bir şekilde çalışabileceğimize ikna etmeye yetti.

… bir ileri seviyeye taşımaya çalışıyoruz Veon’u. Ve bunu yaparken nasıl ki geçmiş 5 senemizde bizi Berk arkadaşımız yönlendirip sırtladıysa, bundan sonraki senelerde de seninle işler yapabileceğimizi düşünüyoruz.

Veon’u 2015’e sen sokar mısın rica etsek? :)

Vedat Kürşün

Çalışmalara Başladık

Veon’un halihazırda sahip olduğu site, hazırlandığı zaman için gayet güzel ve beklentileri fazlasıyla karşılayacak şekilde tasarlanmıştı. İhtiyacımız olan ana içerikleri öncelikle buradan karşılayarak yeni web sitesinin prototipini hazırladık. Bu prototip, şu anda yayında olan web sitesinin temelini oluşturdu ve hala büyük ölçüde aynı yapıyı koruyor.

Siteyi hazırlarken, Vedat ve Onur’un müşterilerinin gözünden Veon’u anlattıkları ve dolayısı ile hikaye temelli bir yapı hazırladık. Bu yapı, her işimizde olduğu gibi olabildiğince esnek ve her zaman gündemdeki işlerini gösterebilecekleri şekilde tamamlandı.

Biz siteyi hemen yayına alabilecek şekilde hazırladık ve beklemeye başladık.

Yayın süreci

2015 yılı bizim için olduğu kadar, Veon için de yoğun ve başarılı bir şekilde geçti. Bir bakıma bu yoğunluk iki taraf için de faydalı oldu. Böylelike Veon kendi içeriklerini güncellemek için vakit buldu, biz de bu süreçte öğrendiğimiz her yeniliği web sitesine ekleme fırsatı yakaladık.

Bir önemli düzenleme de, Veon’un çalışma şekline fayda katacak şekilde TeamViewer entegrasyonu oldu. Müşterilerine uzaktan hizmet verebilmek için kullandıkları TeamViewer hizmetini web sitesine entegre ederek, müşteriler sadece Veon’un sitesine girip Hızlı Destek bağlantısına tıklayarak Veon’a bağlanıp sorunlarını kolaylıkla çözebilecek hale geldi.

Çalışmamızı beğendiniz mi?

Bizimle şimdi iletişime geçin, sizin ya da temsil ettiğiniz markanın çalışmalarını da birikte yapalım.
Bize göndereceğiniz bilgiler ışığında sizinle hemen iletişime geçip çalışmaya başlayabiliriz.