Savior Otomasyon

Savior Otomasyon

Sektöründe ön sıralarda yer alan sanayi firması, modern bir çalışma ile internetteki en önemli varlığı olan web sitesini güncel ve sürdürülebilir bir hale getirmek istedi.

Tanışma ve Başlangıç

2013 yılının ortasında, Savior Otomasyon ve Özdisan için iki web sitesi yapmak üzere anlaştık ve hızla çalışmalara başladık.

Kısa süre sonra, Özdisan planı ertelendi ve yerine Savior Solar’ın web sitesi geldi.

Web Sitesi Çalışmaları

Web sitelerini yaparken öncelikli hedefimiz, günümüzün şartlarında gereken minimum gereksinimlere sahip modern bir arayüz ile temel SEO öğelerine sahip bir altyapıya sahip olmaktı. 2013 yazı boyunca, bu iki sitenin tasarımı ve altyapısı hazırlanarak, aynı mevsimde yayına girdik. Anlaşmamız gereğince, bu sitelerin güncellenmesini de bir yıl boyunca üstlendik.

Sitelere gerekli güncellemeleri yapmaya devam ederken, 2014 yılının ilk çeyreğinde, Savior Otomasyon’un genel düzenlemesine başladık. Bu düzenlemelerdeki hedeflerimiz şunlardı:

  • Ürünlerin sunumunu düzenlemek ve ilgili belgelere erişimi kolaylaştırmak.
  • Arama sonuçlarında daha iyi bir konuma yükselmek.

Sahip olduğumuz altyapı sayesinde, sizden gelen düzenlemeleri hızla yayına aldık ve aynı zamanda da arama motorlarındaki sıralamamızı iyileştirdik. Daha önce, sizden ürün alan firmaların web siteleri sizden önce çıkarken, hedeflediğimiz ürünlerde, global markalardan sonra ilk sıralarda görüntülenmeye başladık.

Sonuçlar

Artık web siteleriniz, cep telefonları veya tabletlerden erişildiğinde doğru bir şekilde görüntüleniyor. Doğrudan marka aramalarında, arama sonucundaki görüntüler, markanıza ait güveni arttıracak şekilde detaylı olarak görüntüleniyor.

İşimizi bu kadar iyi yapmamızın bir sonucu olarak, Savior Makina’ya ait web sitesi, doğrudan savior makina aramasında, Savior Otomasyon’un altında görüntülenmektedir. Tabi ki, Savior Makina’nın sitesini de düzenlediğimizde, bu durumu normale dönüştürebileceğiz.

Bu çalışmalarımız süresince, web sitelerine eklenmesi gereken haber ve duyuruları da çoğunlukla aynı saat içerisinde ya da aynı gün içerisinde sitelere yerleştirdik. Bunları yaparken kopyala yapıştır yapmak yerine, ilgili bağlantı çalışmalarını ve metin düzenlemelerini de yapmaktan çekinmedik.

Savior Otomasyon Artık Böyle Görünüyor

Çalışmamızı beğendiniz mi?

Bizimle şimdi iletişime geçin, sizin ya da temsil ettiğiniz markanın çalışmalarını da birikte yapalım.
Bize göndereceğiniz bilgiler ışığında sizinle hemen iletişime geçip çalışmaya başlayabiliriz.