Erbay İklimlendirme ve Soğutma Cihazları logo

Erbay İklimlendirme ve Soğutma Cihazları

ERBAY bizimle ilk defa Aralık 2014’te iletişime geçti. İlgili süreçleri tamamladıktan sonra Şubat 2015’te ISISO Sanayi Sitesi’ndeki ofislerinde web sites ile ilgili görüşmek üzere toplandık.

İlk Toplantı

ERBAY, 1987’den beri endüstriyel iklimlendirme sistemleri ile ilgili ürünleri üretiyor. Bugün Türkiye’de ve yurt dışında onlarca yapının ısıtma ve soğutma sistemi ERBAY’ın yerli üretimi olan ekipmanlar sayesinde çalışıyor.

Toplantıda, kurumsal ve teknik becerilerini iyi bir şekilde yansıtabilecek ve mutlaka mobil cihazlarda uyumlu olarak görüntülenebilecek bir web sitesine sahip olmak istediklerini belirttiler. Biz de böyle bir iş için uygun çözümler sağlayabileceğimizi anlattık ve derhal çalışmalara başladık.

Çalışmalara Başladık

Çalışmaya başlarken bu web sitesinin iki dilde yayınlanacağını biliyorduk. Bu sebeple, altyapı hazırlıklarını da bu duruma uygun bir şekilde yaptık.

Faruk Bey’in bize sağladığı içerikleri düzenledik ve demo olarak yayına aldığımız siteyi kendisine gösterdik. ERBAY’ın ürün yelpazesi epey geniş olduğu için ürünlerin listelendiği sayfayı ve bir ürünün kendi sayfasını kendisine sunduk ve onayı aldık.

Her ürünün teknik özelliklerini Google’da bulunabilecek şekilde düzenledik. Sayfanın başlangıcında o ürünün temel bilgileri ve görseli ile teknik bilgilerini PDF formatında indirebilecekleri bağlantıları yerleştirdik.

Çalışmamızı beğendiniz mi?

Bizimle şimdi iletişime geçin, sizin ya da temsil ettiğiniz markanın çalışmalarını da birikte yapalım.
Bize göndereceğiniz bilgiler ışığında sizinle hemen iletişime geçip çalışmaya başlayabiliriz.