EMS Elektronik logosu

EMS Elektronik

EMS Elektronik ile bağlı olduğu DMY Elektronik Grubu‘nun kurumsal ilişkiler yöneticisi Canan Kaya‘nın bilgilendirmesi üzerine 2016 yılında tanıştık. Yeni web sitelerinin hazırlanması için Dudullu’daki fabrikalarında web sitesi ile ilgili görüşmek üzere toplandık.

İlk Toplantı

Toplantıda, kurumsal ve teknik becerilerini iyi bir şekilde yansıtabilecek ve mutlaka mobil cihazlarda uyumlu olarak görüntülenebilecek bir web sitesine sahip olmak istediklerini belirttiler. Biz de böyle bir iş için uygun çözümler sağlayabileceğimizi anlattık ve derhal çalışmalara başladık.

Çalışmalara Başladık

EMS Elektronik, Dudullu’daki fabrikasında SMD ve THT dizgi cihazları sayesinde elektronik kart tasarımı ve üretimi alanında hizmet veriyor. Bu fabrika, üretim hızı ve düzeni sayesinde uluslararası firmalardan övgü almış bir tesistir. Bunun, onları rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinin başında geldiğini özellikle belirtmişlerdi.

Yeni web sayfasını hazırlarken bu tesisi ve üretim kalitesini ön planda tutmak istedik. Bunu en güzel şekilde yansıtabilmek için fotoğraf sanatçısı Ahmet Kırtıllı ile birlikte çalıştık. Yaptığımız çekimlerde elde ettiğimiz görselleri web sitesinde bolca kullandık.

Web sitesinde gerek kurumsal, gerekse tesisi anlatan sayfalarda kullandığımız görselleri, detaylı bir şekilde metinler ile destekleyerek elde ettiğimiz sonuç bizi ve EMS Elektronik’i oldukça memnun etti.

Çalışmamızı beğendiniz mi?

Bizimle şimdi iletişime geçin, sizin ya da temsil ettiğiniz markanın çalışmalarını da birikte yapalım.
Bize göndereceğiniz bilgiler ışığında sizinle hemen iletişime geçip çalışmaya başlayabiliriz.