Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin
dijital ihtiyaçlarını karşılarız

1998 yılında merakla başlayan yolculuğumuz, bugün Türkiye’nin dışında 4 ülkede danışmanlık ve dijital hizmetler sağlayan bir işe dönüştü.

1998’e uzanan deneyimimiz, çağın modern teknolojileriyle buluştu. 2012’den beri küçük ve orta ölçekli şirketlerin web sitelerine hayat katarken, markaların dijital kimliğinin en güçlü çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Web sitelerinin yanı sıra, sosyal medya ve YouTube alanındaki kreatif fikirlerimizle, KOBİ’lerin heyecan verici yolculuğuna eşlik ediyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında üretim yapan markalar için, teknolojiye değer katan tasarımlar yaratıyoruz. Tüm dijital işlerini üstlendiğimiz ve ideal rotayı çizdiğimiz iş sürecinde, her şeyin asıl ‘şimdi’ başladığını biliyoruz. 

4 kıtada projeler gerçekleştirirken 100’e yakın KOBİ’nin dijital serüvenini güvenle inşa ediyoruz. Web sitenizle ilgili beklentilerinizi zirveye, sosyal medya imajınızı ise niteliğin merkezine taşıyoruz. Google sıralamanızı yükseltirken sağladığımız videolar, e-posta bültenleri ve benzer pek çok içerikle büyümenize eşlik ediyoruz.

90'larda odablanc

O günlerden bugüne çok şey değişse de, sevdiğimiz işi yapmanın keyfi ve hevesi hiç değişmedi.

günümüzde odablanc