KOBİ’lerin dijital ekonomide gelişmesine yardımcı olmak için buradayız.

İnternet ve web siteler sürekli gelişiyor ve değişiyor. Başarılı olmanıza yardımcı olmak için teknoloji ve uzmanlığı bir araya getiriyoruz

Web Makinası'nın kurucusu Oytun Yalçın, bir söyleşiden hemen önce sahnede.

İnsan Kaynakları

İnternet, yazılım, dijital pazarlama ve video prodüksiyonu ile harika işler yaratan bir ekibiz. Bize katılmak istersen, açık pozisyonları inceleyebilirsin.

Biz Kimiz?

Kurucumuz Oytun Yalçın 1998’de ilk defa kod yazmaya başladığında, şahane bir ekiple dört kıtada hizmet veren bir oluşumun ilk adımlarını attığından haberi yoktu.

Bugün, yazılımdan web siteye, e-ticaretten video prodüksiyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir ekibiz.

Hikayemiz

Dijital dünyada KOBİ’leri güçlendirmek
Web Makinası 2019 yılında YouTube’da yayına başladığında, kurucumuz Oytun Yalçın bile internetin, e-ticaretin ve dijitalleşmenin bu denli ihtiyaç olacağını öngörmemişti. E-ticaret patlamasından ve dijital deneyimlere olan artan takıntımızdan, video ve sosyal medyanın yükselişinden yeni nesil pazarlamanın şafağına kadar değişimin hızı sadece hızlanıyor.Bu dönüşümde başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Misyonumuz tamamen KOBİ’ler ile ilgili
Web Makinası’nın misyonu, işletmelerin ve topluluklarının dijital ekonomide başarılı olmalarını sağlamaktır. Bu misyon, ihtiyaçlarınıza göre esnek yenilikçi çözümler, web sitenizin performansı hakkında akıllı olmanıza yardımcı olan değerli içgörüler ve sürekli değişen bir dünyanın karmaşıklıklarında gezinirken güvenebileceğiniz bir partner olmak için bize ilham veriyor.

İyi yaparak iyi yapmaya inanıyoruz
Tamamen gelecek için doğru şekilde inşa etmeye ve olumlu değişim için bir güç olmaya odaklandık. Bu, müşterilerimiz ve toplulukları için mükemmellik arayışında ekstra yol kat etme konusundaki sürekli ilerlemeye olan bağlılığımıza yansıyor. Birlikte daha fazlasını başarabileceğimizi bildiğimiz için işbirliğine değer veriyoruz. Değerlerimiz ve çalışma ilkelerimiz yol boyunca bize rehberlik ediyor.