Çalışmalarımız

odablanc’da bu zamana kadar yaptığımız çalışmalarımızın bazılarını size anlatalım dedik.

EMS Elektronik web sitesi

EMS Elektronik, yeni web sitesinin hazırlanması için bizimle çalıştı ve kısa süre içerisinde hazırladığımız bu siteyi yayına aldık.

Erbay İklimlendirme ve Soğutma Cihazları websitesi

ERBAY, yeni web sitesinin hazırlanması için bizimle çalıştı ve kısa süre içerisinde hazırladığımız bu siteyi yayına aldık.

theWRAP web sitesi

theWRAP Etiler, yeni web sitesinin ve online sipariş sayfasının hazırlanması için bizimle çalıştı ve kısa süre içerisinde hazırladığımız bu siteyi yayına aldık.

Veon Bilgi Teknolojileri Web Sitesi

Veon, yeni web sitesinin hazırlanması için bizimle çalıştı ve kısa süre içerisinde hazırladığımız bu siteyi yayına aldık.

Öz Akın İSG

Özakın İSG, yeni firmaları için yeni bir kurumsal kimliği ve web sitesinin hazırlanması için bizimle çalıştı ve sonuçtan çok memnun olduklarını belirtti.

Dora King

Moda’da açılan Dora King Gastropub web sitesinin hazırlanması, metin çalışmaları ve fotoğraf çekimi için odablanc ile birlikte çalışmak istedi.

Dr. Clauder's Türkiye hikayesi

Alman Markası Dr Clauder’s, Türkiye’deki sosyal medya hesaplarınn yönetilmesi ve web sitesinin hazırlanması için odablanc ile çalışmak istedi.

Lingusta Travel Hikayesi

Lingusta Travel, 14 – 18 yaş aralığındaki lise öğrencileri için geniş bir yaz okulu programı düzenledi. Bu programın web sitesinin hazırlanması için bizimle çalıştı.

Savior Otomasyon Artık Böyle Görünüyor

Sektöründe ön sıralarda yer alan sanayi firması, modern bir çalışma ile internetteki en önemli varlığı olan web sitesini güncel ve sürdürülebilir bir hale getirmek istedi.

Aşağıdaki işleri de çok severek yapmıştık ancak aradan çok zaman geçtiği için değişmiş olabilirler.

Virginia Angus

Virginia Angus, sık sık uğradığımız ve özellikle Virginia Burger + Bonfile Lokum’unu herkese tavsiye ettiğimiz et restoranıdır. Bu marka ile çalışmak, bizim için hem eğlenceli hem de lezzetliydi.

odablanc kıvamında markasını yarattı

Kıvamında hikayesi içersinde lezzeti barındırıyor. Murat Yondemir’in lezzetli keklerini tadarak çalışmaya başladık ve bu işi hazırladık.

Reisler Yol Yapı

İtiraf edelim, hepimiz sarı makineleri yöneten operatörlerin yerine geçmek istedik. Reisler Yol Yapı markası ile iletişime geçtiğimizde çok heyecanlıydık çünkü alışık olmadığımız bir iş koluyla çalışacaktık.

Şato Cafe
GTS Elevator
Styronit
Önaysan