ODABLANC, SMART UP ile Elektronik ve AR-GE çözüm ortağı oldu.


ODABLANC Bilişim A.Ş, yurt içinde ve yurt dışında ödeme ve kargo sistemlerine çözüm üreten Türk firması SMART UP ’ın çözüm ortağı oldu.

İSTANBUL — Elektronik devre tasarımı ve analizi, gömülü sistem tasarımı ve yazılımı, mekanik sistem tasarımı ve yazılımı, yüksek seviye yazılım çözümleri alanlarında çözüm ve ürün tasarımları gerçekleştiren bir firma olan SMART UP, bahsedilen birçok alana ek olarak mühendislik çözümleri ve teknoloji yaratan yetkin bir Ar-Ge şirketi olma vizyonu ile emin adımlarla ilerleme amacını taşıyor.

Belirlediği vizyona ulaşma yolundaki en büyük misyonunu, çözümlerini yerli ve milli şekilde üretme olarak temellendiren SMART UP, bu bağlamda ODABLANC ile iş birliği kurdu.

Yerli ve milli üretimin bir parçası olarak SMART UP’a bu hususta destek vermekten oldukça memnun olduklarını vurgulayan ODABLANC Ar-Ge Direktörü Barış Yüksel, “Türkiye’de her alanda olduğu gibi bilişim sektöründe de dışa bağımlı kalmadan bir girişim yapmak çok zor. Buna ek olarak, mal ithal ederek üretim yapmaya çalışan şirketlerin günümüz konjonktüründe maliyetleri geçmişe göre çok arttı. Bu bağlamda, hem yerli ve milli bir çözüm üretmek hem de maliyeti düşürmek konusunda SMART UP ile kurduğumuz iş birliği, bizim için çok önemli. Müşteri talepleri doğrultusunda ürettiğimiz bu sistemlerle güzel bir amaca hizmet etmekle birlikte, bu ürünlerin ihracı konusunda da emin adımlarla ilerlemeyi düşünüyoruz.” dedi.

ODABLANC Bilişim A.Ş.'den Barış Yüksel, Oytun Yalçın ve Osman Gökhan ile SMART UP'tan Mehmet Turpcu ve Selim Karaşin birlikte poz veriyor

SMART UP Hakkında
Akademik yönden güçlü, yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamış ekiplerden oluşmaktadır. Temel olarak elektronik devre tasarımı ve analizi, gömülü sistem tasarımı ve yazılımı, mekanik sistem tasarımı ve yazılımı, yüksek seviye yazılım çözümleri alanlarında çözüm ve ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir. Sektörün ihtiyaç duyduğu yazılım ve elektro mekanik sistemlerin üretimi yanında, müşterilerimize özel ürün tasarımları ve üretimi de yapılmaktadır.

ODABLANC Hakkında
Misyonu, yerli KOBİ’leri ve projeleri ürün ve hizmetleri ile desteklemek, yüksek teknoloji ve yazılım ithalatını millileştirerek yurt dışına bağımlılığı azaltmaya yardımcı olmak, yerli üreticiyi yurt dışına tanıtmak, e-ticaret ve yeni medya araçlarının daha verimli kullanılmasını sağlamak olan ODABLANC yazılım, elektronik tasarım ve üretim, otomasyon ve entegrasyon çözümleri sağlıyor.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
+90 216 706 99 01
Atatürk Mah. Vatan Cad. No: 21/4 Ataşehir / İstanbul