Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi ile
teknolojide dışa bağımlılığı azaltıyoruz

Asansör kat yetkilendirme sistemiyle bina güvenliği ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu en önemli teknolojilerden birini yerli olarak üretiyoruz.

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi olarak kullanılan cihazlarda yurt dışına bağımlılığın, artan döviz kurundan dolayı işletmelerdeki bina ve tesis yönetimlerine ağır bir yük bindirdiğini vurgulayan ODABLANC AR-GE Direktörü Barış Yüksel, “Tasarımından üretimine tamamen yerli olarak ürettiğimiz Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi hem uygun fiyatı hem de kolay kurulumu ile yabancı ürünlerin çok önünde. Kurulum kolaylığı sayesinde asansör bakımı ve teknik servisi sağlayan firmalar için birebir. Bununla birlikte, bina ve tesis yönetimi yapan işletmelerin aksiyonlarını kolaylaştırıyor.” dedi.

Bilgisayarlı ve bilgisayarsız olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanan Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi, işletmelerin durak ve kart sınırı olmadan kat yetkilendirmesi yapılabilmesine olanak tanıyor.

Her iki kullanımda da sistemin kurulumu ve kullanımı oldukça basit. Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi, kart okuyucu ve kontrol sistemi birlikte çalışıyor.

Asansör kat yetkilendirme sistemi’nin öne çıkan özellikleri

  • Flex kabloya ihtiyaç duymadan kurulabilir.
  • Bina otomasyon sistemlerine entegre olarak çalışıyor.
  • RF/ID kart sınırı bulunmuyor.
  • Senaryo sınırı bulunmuyor.

Fiyat Bilgisi

16 durağa kadar
350 USD

32 durağa kadar
450 USD

48 durağa kadar
550 USD

Satış ve proje fiyatı için
odabsy.com

Bilgisayarlı Sistem

Bu sistemde bilgisayarsız sistemden farklı olarak, mevcut IP, altyapıyla çalışabilecek şekilde tasarlandı. Bilgisayarlı sistemde, makine dairesine takılacak ek iletişim modülü ile bilgisayar üzerinde ziyaretçi kaydı tutulabiliyor. Yazılımı ile kat ve senaryo tanımlamaları yapılabiliyor.

Buna ek olarak, ziyaretçilerin giriş bilgileri bu sistemde kayıt altına alınabiliyor ve uzaktan kart iptali gerçekleştirilebiliyor.

Bilgisayarsız Sistem

Bilgisayarsız sistem ile makine dairesi ya da kabin üstüne monte edilen kontrol paneli; elektrik, kart okuyucu ve buton bağlantıları yapılır yapılmaz kullanıma hazır hale geliyor.

Kart yetki ve senaryo tanımlamaları, herhangi bir bilgisayara kurulacak özel masaüstü yazılım ile kolayca yapılabiliyor. Bu sistemin bir diğer güzel yanı, kat yetki ve senaryo sınırının olmaması.

Kontrol paneli kabine monte edildiği takdirde ayrı bir flexible kablo çekmeye ihtiyaç kalmıyor. Bu sistemde uzaktan kart iptali yapılamıyor.

Sistem Bileşenleri

Kontrol Paneli

Kolay montaj imkânı ile bağlantılarını yaparak Asansör Kat Yetkilendirme Sisteminizi hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Sistemi hızlı bir şekilde devreye sokabilmek için Enerji, Buton ve Kart Okuyucu kablosunu kontrol paneline bağlamanız yeterli olacak.

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi Kontrol Paneli

Kart Okuyucu

Sistemin kart okuyucusu hem yetki hem de kullanım sayısı sınırlama özelliği sayesinde pek çok avantaja sahip. WM 300-CAN okuyucu, 2 damar üzerinden haberleşme ve asansörlerde de kullanılan CANBUS protokolü sayesinde, asansörde oluşan gürültülerden etkilenmiyor.

Kat yetkilendirme sistemi, içerisinde 3 metrelik hazır soketli kablo ile geliyor. Ek olarak, kat yetkilendirmenin kontrol paneline bağlantısı kolaylıkla yapılıyor.

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi Kart Okuyucu WM 300-CAN

İletişim

Osman Gökhan
ODABSY

osman@odabsy.com
Atatürk Mah. Vatan Cad. No: 21/4 Ataşehir / İstanbul