MAT Akustik, Bayi Proje Teklif Sistemi için ODABLANC ile Çalıştı

,

Akustik Projelendirme hizmeti sağlayan MAT Akustik, bayileri ile teklif sürecini kolaylaştırmak için ODABLANC Özel Yazılım Çözümünü tercih etti.

İzmir’de faaliyet gösteren MAT Akustik, yeni websitesi üzerinden bayileri ile teklif sürecini yönetebildiği online platformunun altyapısı için ODABLANC ile çalıştı.

Güncel web teknolojileri ile hazırlanan proje, akustik projelendirmede İzmir’in önde gelen markalarından Mat Akustik’in kurumsal kimliğini yansıtacak şekilde tasarlandı. YouTube’da 40bin’in üzerinde takipçisi olan Web Makinası’nın videoları üzerinden iletişime geçen MAT Akustik, aynı zamanda proje teklif sistemi için talepte bulundu.

Bayileri ile proje süreçlerini birlikte yönetebilmek ve doğru teklifi kolayca sunarak sektöre kolaylık sunmanın önemli olduğunu belirten MAT Akustik Genel Müdürü Coşkun Buzkuş: “Sektörde hızlı ve uygun fiyat verebilmek çok önemli. Bu süreçte ODABLANC’ın özel yazılım çözümünü tercih ederek bu ihtiyacı karşılamayı hedefliyoruz.” dedi.

MAT Akustik, Bayi Teklif Sistemi için ODABLANC ile Çalıştı

Özellikle pandamı sürecinde online çalışmaya geçen pek çok firmanın süreçlerini daha kolay yönetebilecek web uygulamalarına yöneldiğini belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “Küçük ya da büyük her firma artık online çalışmada modern yöntemlerin ne kadar önemli olduğunu fark etti. Yerli mühendislerimiz ile geliştirdiğimiz özel yazılımlar, tüm müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanıyor. Böylece KOBİ’lerin özel yazılım sürecinde karşısına çıkan maliyetleri önemli ölçüde düşürebiliyoruz.” dedi.

ODABLANC Framework

MAT Akustik’in web sitesinin altyapısında dünyanın bir numaralı açık kaynak kodlu CMS sistemi WordPress kullanıldı. Standart bir WordPress üzerine ODABLANC’ın özel framework uygulaması ile kolayca dizgi ve içerik düzenlemesi yapılabiliyor. JSON+LD teknolojisinin de kullanıldığı web sitesi, çalıştığı web sunucusu üzerinde çok hızlı bir şekilde çalışabiliyor.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul