ODABLANC E-Ticaret’e Başlamak İsteyenler için E-Ticaretin Yolu’nu Yayına Aldı

,

E-ticarete başlamak isteyenleri doğru hizmete özel danışmanlık hizmeti ile yönlendirecek olan E-Ticaretin Yolu, yayına başladı.

Bugün e-ticarete başlamak isteyen herkesin karşısına çıkan çeşitli çözümlerin kafa karıştırdığını düşünüyoruz. Instagram ve Facebook gibi sosyal ağlarda ya da kendi dükkanı olup da website üzerinden satış yapmak isteyenler YouTube’da Web Makinası‘nın e-ticaret videolarını izliyor ve bu işe başlamak için mesaj atıyor.

Herkesin e-ticarete kolayca başlayabilmesi için hazırlanan E-ticaretin Yolu’nda (eticaretinyolu.com) karmaşık paket isimleri, sonradan ortaya çıkan ek satın alımlar yok. Diğer markaların aksine, özel eğitim almış ve alanında uzman özel danışmanlar ile soru-cevap, telefonla ve yüz yüze görüşme sağlanabilecek bu platform ile e-ticarete başlamak isteyenleri doğru bir şekilde yönlendiriyor.

ODABLANC E-Ticaret'e Başlamak İsteyenler için E-Ticaretin Yolu'nu Yayına Aldı

İş Ortakları

E-ticaretin Yolu, klasik paket anlayışı ile ilerlemek yerine, müşterilerin taleplerini alıp onları doğru bir şekilde yönlendiriyor. Türkiye’nin önde gelen hazır e-ticaret sistemleri olan IdeaSoft, Ticimax ve T-Soft’un resmi bayisi olan ODABLANC Bilişim A.Ş., müşterilerin beklentisine göre onları en doğru sisteme yönlendiriyor.

2020 yılında etkisini gösteren COVID-19 ve tam kapanma süreçlerinin e-ticarete olan ilgili arttırdığını ancak doğru yönlendirme konusunda çok fazla eksiğin olduğunu belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “E-ticaretin Yolu, hem Web Makinası hem de ODABLANC’ın kendi müşteri kitlesinin en doğru şekilde e-ticarete başlama adımı olacak şekilde konumlanarak yardımcı olmaya başlayacak.” dedi.

Hizmetler

Hizmetleri en çok görülen müşteri kitlesine göre sınıflandıran E-ticaretin Yolu’nda,

seviyelerinde sınıflandırmalar ile en doğru e-ticaret paketi seçilmesine yardımcı olunuyor. Ayrıca, tüm hizmetlerin yan yana karşılaştırılabileceği bir sayfa ile, müşterilerin hizmet özelliklerini karşılaştırmasında da yardımcı olunuyor.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul