LeO Aydınlatma, ODABLANC Web Makinası ile Çalışıyor

,

ODABLANC Web Makinası, elektrik taahhüt, aydınlatma ve solar aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren LeO Aydınlatma’nın web sitesini yeniledi.

Aydınlatma ve solar aydınlatma sektörlerinde yerli üretim yapan LeO Aydınlatma, yeni kurumsal web sitesi için ODABLANC Web Makinası ile çalışarak yayına aldı.

Bir çevrimiçi kumarhane seçerken dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Bunlar, oyun seçimi, müşteri hizmetleri, para çekme yöntemleri, ödeme yöntemleri, itibar ve para yatırma bonuslarını içerir. Oyun seçimi, bir çevrimiçi kumarhane seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biridir. Oynamaktan zevk aldığınız geniş bir oyun yelpazesine sahip bir kumarhane aramalısınız. Ayrıca, oyun tarzınıza uygun çok çeşitli masa oyunları ve kart oyunları içeren bir kumarhane seçmelisiniz. Müşteri hizmetleri, bir çevrimiçi kumarhane seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli faktördür. Çevrimiçi bir kumarhane seçerken, müşteri hizmetlerinin sorulara nasıl yanıt verdiğini, hangi dil seçeneklerinin mevcut olduğunu ve yanıtların ne kadar sürdüğünü öğrendiğinizden emin olun. Canlı destek, hızlı yanıt süreleri ve sorularınıza net ve özlü yanıtlar sunan bir kumarhane arayın. Para çekme yöntemleri ve ödeme yöntemleri, bir çevrimiçi kumarhane seçerken dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktördür. En iyi çevrimiçi kumarhaneler, banka ve kredi kartları, elektronik para transferleri ve daha fazlası gibi çeşitli para çekme yöntemleri sunacaktır.

LeO Aydınlatma’nın yeni web sitesinde mobile-first yaklaşımla en modern web standartlarının kullanıldığını belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “LeO Aydınlatma, yeni kurumsal kimliğini ve solar aydınlatma ürünlerini potansiyel müşterilerine göstermek istedi. KOBİ’lerin de ziyaretçilerinin mobil cihazlar kullandığını çok iyi bildiğimiz için özellikle mobile-first yaklaşım benimseyerek her cihazda kolayca çalışan bir web site hazırladık.” dedi.

LeO Aydınlatma ODABLANC ile çalışıyor

ODABLANC Framework

LeO Aydınlatma’nın web sitesinin altyapısında dünyanın bir numaralı açık kaynak kodlu CMS sistemi WordPress kullanıldı. Standart bir WordPress üzerine ODABLANC’ın özel framework uygulaması ile kolayca dizgi ve içerik düzenlemesi yapılabiliyor. JSON+LD teknolojisinin de kullanıldığı web sitesi, çalıştığı web sunucusu üzerinde çok hızlı bir şekilde çalışabiliyor.

Tasarım ve uygulama konusunda ODABLANC Web Makinası ile birlikte çalışarak ortaya çıkan web sitesinden çok memnun olduklarını belirten LeO Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. Kurucu Ortağı Özlem Hocaoğlu: “Daha önceden başka projelerde de çalıştığımız ODABLANC Web Makinası’nın tasarım ve uygulama yeteneklerini çok iyi bildiğimiz için LeO Aydınlatma’nın web sitesini hazırlarken çok rahattık. Her aşamada birlikte çalışarak hazırladığımız web sitesini yayına almaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Devamlılık Çalışmaları

LeO Aydınlatma web sitesi, ODABLANC’ın kurumsal müşterilerine sağladığı satış sonrası hizmetlerinden de faydalanmaktadır. Bu hizmetler arasında web site kaskosu, teknik ve güvenlik güncellemeleri, devamlı içerik güncelleme ve temel sosyal medya çalışmaları da bulunmaktadır.

Yaptığımız çalışmaya dair memnuniyetlerini dile getiren şirket yetkilileri, LeO Aydınlatma’nın grup şirketi olan Frekans Elektrik’in de, ODABLANC Web Makinası ile çalışmak için görüşeceklerini belirtti.

LeO Aydınlatma Hakkında

LEO Aydınlatma; kaliteli, verimli ve ekonomik ürün çözümleri ile sektöre farklı bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda gelişen teknolojiyi yakından takip eden LEO Aydınlatma Ar-Ge çalışmaları ile sürekli iyileştirme yaklaşımını ve müşteri odaklı çalışmayı bir kültür olarak benimsemiştir.

Frekans Elektrik Hakkında

2007 yılında İstanbul’da kurulan Frekans Elektrik; elektrik sektöründe, Elektrik Mühendisliği proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne, uzman teknik kadrosu ile gereksinimlere ve beklentilere cevap veren, ilgili kanun, yönetmelik, uluslararası şartnamelere uygun olarak, ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı proje ve uygulamalara imza atmaktadır.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul