Online Pazarcım, ODABLANC Çözüm Ortağı Oldu

,

Online Pazarcım, ODABLANC ve ODAHOSTING çözümlerini İzmir’deki KOBİ’lere ulaştıracak.

Ülkemizin önemli ticaret ve üretim merkezi olan İzmir’deki KOBİ’lerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bölgesel faaliyet gösteren Online Pazarcım, ODABLANC’ın İzmir’deki çözüm ortağı oldu.

KOBİ’lerin sık sık ihtiyaç duyduğu web site, Google reklamları, kurumsal e-posta ve web hosting çözümleri konusunda İstanbul’daki faaliyetlerini diğer bölgelere de yaymayı hedeflediklerini belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “İzmir’in önemli bir ticaret ve üretim merkezi olduğunun farkındayız. Çözüm sağlayan firmaların İstanbul’da yoğunlaşmış olması, o bölgedeki şirketlerin yerel çözüm ortağı arayışında sorun olabiliyordu. Online Pazarcım ile birlikte çalışarak İzmir’deki varlığımızı da kuvvetlendireceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Online Pazarcım, ODABLANC Çözüm Ortağı Oldu

Web site yapımı, hosting ve e-posta hizmetlerinin tamamında yüksek performanslı ve güvenilir hosting çözümlerine ihtiyaç duyduğunu belirten Online Pazarcım yöneticisi Hamza Vural: “ODABLANC’ın sağladığı ODAHOSTING altyapısı ile İzmir’deki müşterilerimizin dijital altyapısını kuvvetlendirirken İzmir’deki pazar payımızı arttırmayı hedefliyoruz.” dedi.

ODABLANC yetkilileri web site ve kurumsal e-posta hizmetlerinde KOBİ’lerin ihtiyacı olan kesintisiz ve güvenilir altyapısını genişletmeye devam edeceklerini belirtti.

Online Pazarcım Hakkında

Online Pazarcım kişilere ve işletmelere özel, birbirinden şık ve hızlı, mobil uyumlu profesyonel web siteleri ve daha çok kitleye ulaşmak için sosyal medya reklamcılığı hizmeti veriyor.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul