ODABLANC KOBİ’lerin E-Ticarete Ticimax Çözümleri ile Katılmasını Sağlayacak

ODABLANC, Ticimax hazır e-ticaret paketlerini KOBİ’lere ulaştırmak ve e-ticarete girişlerini kolaylaştırmak için Ticimax Bayisi oldu.

Türkiye’de son on yılda yaygınlaşan e-ticaret pazarından pay alabilmek için birbiriyle yarışan KOBİ’lerin en önemli ihtiyacı ve başlangıç noktası bir e-ticaret sitesi sahibi olabilmek. ODABLANC, e-ticarette açık kaynak kodlu global bir yazılım olan WordPress ve WooCommerce ile faaliyet gösterse de bu alandaki hizmetler ve maliyetleri KOBİ’lere ağır kalabiliyor.

n11, Hepsi Burada, Amazon Türkiye gibi pazar yerlerinin hazır müşteri ile gelmesinden ötürü pek çok kişi ve şirketin pazaryeri entegrasyonu talep ettiğini belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “Bugüne kadar açık kaynak kodlu sistemler kullanarak KOBİ’lerin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık. Ancak ülkemizdeki kanunlara uygun, muhasebe ve stok programlarının yanında pazaryerleri ile entegre olabilecek bir çözüm sağlama konusunda eksiklerimiz vardı. Ticimax’in hazır e-ticaret paketleri KOBİ’lerin bu ihtiyaçlarını çok iyi karşılıyor ve fiyat performans açısından büyük avantaj sağlıyor.” dedi.

En iyi çevrimiçi kumarhane oyunları, oynamaktan zevk aldığınız oyunlardır. Oyun seçimi, bir çevrimiçi kumarhane seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biridir. Bir çevrimiçi kumarhane seçmeden önce, hangi oyunların sunulduğunu ve oynamaktan zevk aldığınız herhangi bir oyun olup olmadığını öğrendiğinizden emin olun. En iyi çevrimiçi kumarhane oyunları slot, blackjack, poker, masa oyunları ve daha fazlasını içerir. Slotlar, çevrimiçi kumarhanelerde en popüler oyunlardan biridir. Klasik slotlar, aşamalı slotlar ve video slotlar dahil olmak üzere birçok slot türü vardır. Blackjack, çoğu çevrimiçi kumarhanede bulunan bir başka popüler oyundur. Tek deste, çok deste, canlı blackjack ve daha fazlasını içeren çeşitli blackjack oyunları vardır.

ODABLANC, Ticimax Bayisi Oldu

Victoria’s Secret, Starbucks, Elle ve Kemal Tanca gibi markaların e-ticaret sitelerinin altyapısını sağlayan Ticimax, KOBİ’lerin ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her konuyu kapsayan e-ticaret paketleri sağlamaktadır. Hızlı kurulum, yerli bankaların ve ödeme kuruluşlarının sanal POS’ları ile entegrasyon da sağlayan ürünler artık bir Ticimax Bayisi olan ODABLANC tarafından da KOBİ’lere ulaştırılacaktır.

Ticimax Hakkında

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax, güçlü altyapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ve 80+ uzman personeli ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

Ticimax, aralarında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerininde yer aldığı 8000 ‘in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul