ODABLANC Dell Technologies Authorized Partner Oldu

,

ODABLANC, Dell Technologies ile bilişim altyapısı hizmetlerinde KOBİ’lere uygun donanım çözümleri sağlayacak.

ODABLANC’ın KOBİ’lere sunduğu bilişim altyapısı hizmetlerini geliştirmek için devamlı çalıştığını belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “Dell konumu gereği tüm dünyada son kullanıcı ve kurumsal kullanıcıların bildiği ve güvendiği bir marka. ODABLANC’ın Dell Technologies Authorized Partner olması, yerli KOBİ’lere bu teknolojiyi ulaştırabilmemiz için çok faydalı olacaktır.” dedi.

ODABLANC Dell Authorized Partner'dir

ODABLANC, KOBİ’lerin çalışma performansını arttırabilmek için onlara uygun ürünleri bulma ve tedarik etme konusunda özel çalışmalar yapacaktır. Bilgisayar donanımları dışında depolama, sunucu, ağ çözümleri ve hizmetler de KOBİ’lere uygun hizmetler ve çözümler yaratmada ODABLANC’ın hedefinde olacaktır.

ODABLANC Dell Technologies Authorized Partner Oldu

Dell Technologies Hakkında

Michael Dell, şirketi 1984 yılında Austin, Texas’ta, bilgisayar sistemlerini müşterilere doğrudan satarak ihtiyaçlarını karşılamak için en etkili bilgi işlem çözümlerini sunabileceğimiz gibi benzeri görülmemiş bir fikirle kurdu.

Bugün Dell 5,4 milyondan fazla müşterisiyle her gün telefonla, yüz yüze, Dell.com’da ve giderek artan ölçüde sosyal ağ siteleri aracılığıyla bağlantı kuruyor.

Dünyanın her yanındaki 96.000 ekip üyemiz teknolojinin müşteriler ve toplulukların yararına daha sıkı çalışmasını sağlamak için çaba harcıyor.

Dünyanın her yanındaki insanlar ve kuruluşlar için teknolojiyi daha erişilebilir hale getiriyor. 180 ülkedeki müşterilere her gün 110.000’den fazla sistem gönderiyor; bu, saniyede birden fazla sistem anlamına geliyor.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul