ODABLANC, Penta Teknoloji Bayisi Oldu

,

ODABLANC, bilgi teknolojileri girişiminde KOBİ’lerin bilgisayar, ağ, yazılım lisansı ve diğer ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için Penta Teknoloji bayisi oldu.

ODABLANC, bilgi teknoloji hizmetlerinde KOBİ’lerin ürün tedariği ihtiyacını daha hızlı ve düşük maliyetle karşılayabilmek için 40’ın üzerinde lider markanın Türkiye distribütörü olan Penta Teknoloji ile bayilik anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile ODABLANC, aynı zamanda Penta Teknoloji’nin B2B platformu Bayinet’in de kullanıcısı oldu.

Günümüz şartlarında bilgisayar, ağ ve yazılım lisansları konusunda şirketlerin süreç hakkında fazla bilgisi olmadığı için pahalı satın alım yaptığını belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “Microsoft, Dell, Lenovo gibi markaların KOBİ’ler tarafından sık tercih edildiği günümüzde ürün tedariği ve Windows Office 365 gibi abonelik modeliyle çalışan yazılım lisanslarının yönetimi konusunda Penta Teknoloji’nin dijitalleşmedeki yetkinliğini ve Bayinet altyapısını kullanarak avantaj sağlayabileceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Çevrimiçi bir kumarhane seçerken, müşteri hizmetlerinin sorulara nasıl yanıt verdiğini ve yanıtların ne kadar sürdüğünü öğrendiğinizden emin olun. Canlı destek sunan ve sorularınıza ve endişelerinize hızla yanıt veren bir kumarhane arayın. Ayrıca sorularınıza net ve özlü cevaplar sunan bir çevrimiçi kumarhane seçmelisiniz. Müşteri hizmetleri temsilcileri kibar ve yardımsever olmalıdır. En iyi çevrimiçi kumarhaneler birden çok dil seçeneği sunacak ve size ana dilinizde yardımcı olabilecektir.

ODABLANC, Penta Teknoloji ve Bayinet Bayisi Oldu

ODABLANC Bilişim A.Ş.’nin Bilgi Teknolojileri girişimi olan ODA BT, geçtiğimiz aylarda hayata geçirdiği TP-Link, Dell ve Lenovo partnerliğini, Penta Teknoloji bayiliğiyle de güçlendirerek 2021 yılında KOBİ’lerin BT (Bilgi Teknolojileri) altyapılarını iyileştirmek için çalışmalarına devam edecek.

Yerinde Tespit ve Denetimler

ODABLANC yetkilileri 2021 yılında pazar payını arttırmak için yapacağı çalışmalarda, BT yatırımlarını en verimli şekilde yapabilmeleri için firmaları da bilgilendirerek yönlendirecek. Bu çerçevede, KOBİ’lerin güncel durumlarının eksiklerini tespit edebilmek için, yerinde incelemeler yaparak eksikleri KOBİ’lere bildirecek ve anında teklif hazırlayabilecek.

Penta Teknoloji Hakkında

Temelleri 1990 yılında atılan Penta Teknoloji, teknolojideki uzmanlığı, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve BT altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır. Penta Teknoloji, 1997 yılında sektörün ilk B2B websitesi Bayinet’i kurarak iş ortakları ile arasındaki bağı güçlendirmiştir.

2011 yılında teknoloji dağıtımında önde gelen isimlerden Mersa Sistem ile stratejik ortaklık yaparak Yıldız Holding bünyesine katılan Penta Teknoloji, 2012 yılı sonunda Mersa Sistem ile Penta Teknoloji adı altında birleşmiştir. Penta Teknoloji, sektör liderliği hedefi ve katma değerli dağıtıcılığa yatırım yapma stratejisi doğrultusunda, 2013-2017 yılları arasında, Medyasoft, Ekip Elektronik, Beyaz İletişim, Sayısal Grafik ve Exper Bilgisayar’ı bünyesine katarak ürün çeşitliliğini artırmıştır.

Bugün, 40’ın üzerinde lider teknoloji markasının Türkiye dağıtıcılığını yapan Penta Teknoloji, katma değerli dağıtıcı olma yönündeki yatırımlarıyla öne çıkmakta, geliştirdiği hizmetlerle 5.000’in üzerinde aktif iş ortağına uçtan uca çözümler sunmaktadır.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul