ODABLANC TP-Link Partner Programı’na Katıldı

,

ODABLANC, bilişim altyapısı hizmetlerinin önemli bir noktası olan ağ çözümleri için TP-Link Partner Programı’na katıldı.

KOBİ’lere sağladığımız bilişim altyapısı iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında önemli bir nokta olan kablolu ve kablosuz ağ sistemlerinde daha esnek olabilmek için yaptığımız çalışmalarda ülkemizde de faaliyet gösteren Çin markası TP-Link’in çözümlerini de kullanabilmek için TP-Link Partner Programı’na katıldık.

ODABLANC TP-Link Partner Programı'na Katıldı

Doğru hazırlanmış bir bilişim altyapısının kilit yapılarından olan ağ yönetiminde rakip firmalara göre fiyat performans avantajı sağlayan TP-Link’in özellikle kurumsal OMADA SDN çözümü ile ilgilendiklerini belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “Türkiye’de de ofisi bulunan TP-Link, hem kablolu hem de kablosuz ağların yapılandırılması için gerekli olan ağ anahtarları ve kablosuz erişim noktalarını KOBİ’lerin de erişebileceği fiyatlara sağlıyor. Ayrıca, bu ağların uzaktan denetimini sağlayan Omada SDN çözümü sayesinde ağda oluşabilecek sorunları uzaktan da denetleyebilmek, bizim için vazgeçilmez bir ihtiyaç olarak görünüyor.” dedi.

ODABLANC yetkilileri, hosting ve kurumsal e-posta hizmetlerinin yanı sıra, özellikle KOBİ’lerin bilişim altyapısının geliştirilmesi için çalışmaya devam edeceğini ve özellikle İstanbul’da bilişim altyapı güncellemesi ihtiyacı olan şirketlere özel olarak hizmetler sağlanacağını belirtti.

TP-Link Hakkında

1996 yılında kurulan TP-Link, günlük yaşamın her alanında yer alan güvenilir ağ cihazları ve aksesuarları konusunda dünya çapında bir tedarikçidir. Şirket, sürekli olarak 170’den fazla ülkeye dağıtım sağlayan ve dünya çapında milyarlarca kişiye hizmet veren, Wi-Fi cihazlarının * 1 numaralı tedarikçisi olarak analist firma IDC tarafından sıralanmaktadır.

Kanıtlanmış bir istikrar, performans ve değer mirası ile TP-Link, tüm bireylerin ağ ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün portföyü hazırlamıştır. Günümüzde, bağlantılı yaşam tarzı gelişmeye devam ederken, şirket yarının taleplerini aşmak için genişliyor.

* En son yayınlanmış IDC Worldwide Quarterly WLAN Tracker Report, Q1 2017 Son Rapora göre.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul