ODABLANC Hosting Hizmeti ODAHOSTING Teste Başladı

,

ODABLANC, KOBİ’ler için düşük maliyetli ve yönetilebilir hosting çözümleri sağlayacak “ODAHOSTING” ile teste başladı.

Müşteri kitlesinin neredeyse tamamını oluşturan KOBİ’lerin dijital ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için özel olarak hazırlanmış ODAHOSTING çözümü ile teste başladı.

ODABLANC Hosting Teste Başladı

KOBİ’lerin kullandığı hosting çözümlerinin web site ve kurumsal e-posta ihtiyaçlarını karşılamadığını belirten ODABLANC Genel Müdürü Oytun Yalçın: “KOBİ’ler doğru yönlendirilmediği için yanlış altyapı satın alımı yapıyor. Dolayısı ile web site ve e-postaları kurumsal ihtiyaçlarını karşılayamadığı için siteleri kapanıyor ya da e-posta alırken ya da gönderirken sorunlar yaşıyor.” dedi.

Düşük maliyetli e-posta çözümleri

E-posta altyapısı kurulurken doğru bir şekilde yapılandırdığımız sunucular sayesinde kaynaklar doğru bir şekilde kullanılıyor. Böylece maliyet düşük tutulurken, verimlilik de arttırılıyor.

Doğru bir altyapı

Kurumsal e-posta altyapısı, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kolaylıkla kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Teknik altyapının doğru kurulması için SPF ve DKIM yönetimini de yaparak alınan ve gönderilen e-postaların spam’e düşmemesi ya da karşı tarafa doğru bir şekilde iletilmesi sağlanıyor.


İletişim

ODABLANC Kurumsal İletişim Ofisi
hello@odablanc.com
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sok. No: 4/48 Ataşehir / İstanbul